TELEFON

04627713221

KURUMSAL

        30.12.2013 Tarihinde Özgür Sarıalioğlu-Diler Sarıalioğlu tarafından Örnek İnşaat ve Ticaret Kollektif Şirketi Of Merkezli olarak kurulmuştur. 15.12.2017 Tarihinde Nevi değişikliği sonucu Şirketimiz Örnek Yol İnşaat Taahhüt A.Ş olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz bir çok karayolu, altyapı ve üst yapı projelerini başarı ile gerçekleştirmiş olup, kurulduğu yıldan bu güne kadar kaliteli ve dürüst hizmet anlayışındaki iddiasını yol, altyapı projelerinde, üst yapı konut ve diğer resmi kurum ve kuruluşların işlerinde uygulamaya döken bir firmadır.

     Konusunda tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosu ile müşteri odaklı çalışan, sürdürülebilir bir başarıyla pazar payını arttırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

     İnşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşan ÖRNEK İNŞAAT faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.

18 Haziran 2020, Perşembe

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler